
Спальник Sea To Summit Trek -9°C/15°F, пуховий, з системою Free-Flow Zip, синій, до 185 см
- В наявності
- Код: 1-STS ASL041172-050203
17 310 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальний мішок Sea To Summit Trek -9C/15F Snorkel Blue, Regular пуховий
Якщо ви коли-небудь мріяли про менш тісний спальний мішок, у якому вам буде комфортно в різних умовах – від прохолодних до теплих, Trek може стати вашим рятівником. Система Free-Flow Zip дозволяє послідовно відкривати мішок для провітрювання до того моменту, коли він розкривається як ковдра – ви навіть можете закріпити застібки на плечах, відкрити блискавку для ніг і "носити" Trek по табору. Качиний пух щільністю 650+ грамів з обробкою Ultra-Dry Down, без вмісту PFC, забезпечує теплоізоляцію в умовах підвищеної вологості. Положіть подушку Aeros Pillow в капюшон і насолоджуйтеся чудовим нічним сном – куди б не занесло вас подорож.
Ключові характеристики
- Сертифікований RDS гусиний пух щільністю 650+ з обробкою Ultra-Dry Down без вмісту PFC для максимального теплового комфорту
- Застібка-блискавка Free-Flow Zip System забезпечує відмінну регуляцію температури та безліч конфігурацій спальника
- Полупрямокутний крій призначений для комфорту під час кемпінгу або подорожі
- Суперлегка, дихаюча підкладка з нейлону 20D та зовнішній матеріал 20D з DWR без вмісту PFC забезпечують високу водонепроникність капюшона
Детальні технічні дані
- Зріст користувача: REGULAR - до 185 см, LONG - 198 см.
- Внутрішній об'єм в області грудей: 158 см/168 см.
- Внутрішній об'єм в області стегон: 149 см / 159 см.
- Внутрішній об'єм в області ніг: 131 см/143 см.
- Вага: 1436 г / 1611 г.
- Вага утеплювача: 635 г / 735 г.
- Об'єм в компресійному мішку: 20 л / 20 л.
- Температурний режим: комфорт: -3С, екстрим: -9С.
- Матеріал: Перероблений нейлон 20D (20D Nylon + DWR).
- Наповнювач: Ultra-Dry Down 650+ Loft.
- Колір: Синій.
- Температура комфорту: від +3 до -3.
- Вага спальника: 1,0 - 1,5 кг.
- Зовнішній шар: Перероблений нейлон 20D.
- Довжина спальника (зріст): 205 см (185 см).
- Стиль: Unisex.
- Упакований: 20 л.
- Утеплювач спальника: Комбінований.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 3С |
| Extreme Temperature | -9С |
| Вага | 1436 г |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | Recycled 20D nylon |
| Довжина спальника (зростання) | 205 см (185 см) |
| Наповнювач | Ultra-Dry Down 650+ Loft |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 185 см |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 20 л |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 17 310 ₴










