
Спальний мішок Sea To Summit Spark -18C пуховий, Long, Ultra-Dry Down, 850+ Loft, чорний
- В наявності
- Код: 1-STS ASL041072-210109
31 550 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальник Sea To Summit Spark -18C/0F Beluga Black, Long пуховий
Якщо ви враховуєте грами, але при цьому розраховуєте на відмінний сон, Spark стане для вас ідеальним варіантом. Наповнений гусиним пухом 850+, сертифікованим RDS, обробленим за технологією Ultra-Dry Down, що не містить PFC, Spark має технічний капюшон і вентиляційну систему на блискавці, що при необхідності зберігає тепло, якщо його застебнути. Комфорт забезпечує супердихаюча підкладкова тканина щільністю 10D, а оболонка 10D з DWR без PFC, а також водонепроникний капюшон і конструкція для ніг захищають від вітру та вологи. Повнорозмірна модель на блискавці може бути з'єднана з еквівалентною моделлю Women's Spark для комфортного використання двох людей.
Ключові характеристики
- Ріст користувача: REGULAR - до 185 см, LONG - 198 см.
- Внутрішній обхват у області грудей: 155 см/165 см.
- Внутрішній обхват у області стегон: 135 см / 145 см.
- Внутрішній обхват у області ніг: 102 см/112 см.
- Вага: 1113 г / 1204 г.
- Вага утеплювача: 840 г / 945 г.
- Об'єм в компресійному мішку: 20 л / 20 л.
- Температурний режим: комфорт: -10°C, екстрим: -18°C.
- Матеріал: Recycled 10D nylon (10D Nylon + DWR).
- Наповнювач: Ultra-Dry Down 850+ Loft (90% пуху).
- Колір: Чорний.
Докладні технічні дані
- Конструкція перегородки спеціально розроблена для кожного типу спальника: Прошиті наскрізь для меншої ваги (7°C|45°F), гібридні вставки в області тулуба/прошиті наскрізь в області ніг (-1°C|30°F) або повні вставки для максимального збереження тепла (-9°C|15°F).
- Технічний капюшон, анатомічний простір для ніг і ергономічна форма "мумія" - ультралегкий і надміцний.
- Шви запобігають збиванню пуху та появі холодних зон.
- Пух якості RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ для максимальної ізоляції.
- Суперлегка, дихаюча підкладка з нейлону 10D і зовнішній матеріал 10D з DWR без PFC забезпечують високу водонепроникність капюшона.
- Блискавки YKK №5 забезпечують надійне закриття без заїдань.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Comfort Temperature | -10С |
| Extreme Temperature | -18 |
| Вага | 1204 г |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | Recycled 10D nylon |
| Довжина спальника (зростання) | 230 см (195 см) |
| Наповнювач | Ultra-Dry Down 850+ Loft |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 198 см |
| Температура комфорту | нижче -10 |
| Упакований | 20 л |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 31 550 ₴








