
Спальник Sea To Summit Spark -9C пуховий, Long, Ultra-Dry Down, легкий і зручний
- В наявності
- Код: 1-STS ASL041072-210106
25 053 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальник Sea To Summit Spark -9C/15F Beluga Black, Long пуховий
Якщо ви рахуєте грами, але при цьому розраховуєте на відмінний сон, Spark стане для вас ідеальним варіантом. Наповнений гусиним пухом 850+, сертифікованим RDS, обробленим за технологією Ultra-Dry Down, що не містить PFC, Spark має технічний капюшон та вентиляційну систему на блискавці, що за необхідності зберігає тепло, якщо його застебнути. Комфорт забезпечує супердихаюча підкладкова тканина щільністю 10D, а оболонка 10D з DWR без PFC, а також водонепроникний капюшон і конструкція для ніг захищають від вітру та вологи. Повнорозмірна модель на блискавці може бути з'єднана з еквівалентною моделлю Women's Spark для комфортного використання двох людей.
Ключові характеристики
- Конструкція перегородки спеціально розроблена для кожного типу спальника: прострочені наскрізь для меншої ваги (-2°C|28°F), гібридні вставки в області тулуба/прострочені наскрізь в області ніг (-1°C|30°F) або повні вставки для максимального збереження тепла (-9°C|15°F).
- Технічний капюшон, анатомічний простір для ніг та ергономічна форма "мумія" - ультралегкий і надзвичайно міцний.
- Шви запобігають сбиванню пуху та появі холодних ділянок.
- Пух якості RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ для максимальної ізоляції.
- Суперлегка, дихаюча підкладка з нейлону 10D та зовнішній матеріал 10D з DWR без вмісту PFC забезпечують високу водонепроникність капюшона.
- Блискавки YKK №5 забезпечують надійну застібку без зацепок.
Докладні технічні дані
- Зріст користувача: LONG - 185 см
- Внутрішній об'єм в області грудей: 155 см
- Внутрішній об'єм в області стегон: 153 см
- Внутрішній об'єм в області ніг: 102 см
- Вага: 730 г
- Вага утеплювача: 480 г
- Об'єм компресійного мішка: 13 л
- Температурний режим: комфорт: -2°C, екстрім: -9°C
- Матеріал: Recycled 10D nylon (10D Nylon + DWR)
- Наповнювач: Ultra-Dry Down 850+ Loft
- Пол: Unisex
- Розмір: 198 см
- Температура комфорту: від +3 до -3°C
- Упакований: 13 л
- Утеплювач спальника: Комбінований
- Колір: Чорний
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Comfort Temperature | -2С |
| Extreme Temperature | -9С |
| Вага | 786 г |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | Recycled 10D nylon |
| Довжина спальника (зростання) | 230 см (195 см) |
| Наповнювач | Ultra-Dry Down 850+ Loft |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 198 см |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 13 л |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 25 053 ₴








