
Палатка Terra Incognita Adria 2 Alu для 2 осіб, трисезонна, темно-зелена, з 2 входами і тамбурами
- В наявності
- Код: 1-4823081505488
8 292 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Adria 2 Alu темно-зелений
Палатка Terra Incognita Adria 2 Alu для двох туристів, розрахована на використання протягом трьох сезонів. Нова вдосконалена форма алюмінієвого каркасу максимально збільшує простір для спального місця. Є два великих тамбура, в яких можна розмістити речі та спорядження. Два входи забезпечують прямий доступ у спальню та ідеальну вентиляцію. Палатка швидко та легко встановлюється, у комплекті є чохол для зберігання та транспортування. Відмінно підходить для подорожей, відпочинку на природі та трекінгу в горах.
Ключові характеристики
- Кількість людей: 2
- Особливості: проклеєні шви
- Зовнішній тент: 185T Polyester 4000 мм
- Внутрішня палатка: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon 8000 мм
- Кількість входів: 2
- Каркас: Alu, Ø 8,5 мм
- Кількість дуг: 2
- Вага (без кілочків та упаковки): 2,66 кг
- Вага (повний комплект): 2,97 кг
- Розмір упаковки: 15 × 46 см
- Колір: темно-зелений
Технічні дані
- Вага: 3.3 кг
- Водостійкість дна: 8000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 4000 мм вод. ст.
- Висота: 110 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 130 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Взимку та влітку
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка - тент
- Форма: Купол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 130 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 292 ₴





