
Намет Sea To Summit Telos TR2, двомісний, легкий, для трекінгу, з високою вентиляцією, зелений
- В наявності
- Код: 1-STS ATS2040-01170409
24 697 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Sea To Summit Telos TR2 Mesh Inner Sil/PeU Fly NFR Green
Telos TR2 Ultralight - дуже легкий та універсальний двомісний намет для використання з весни до осені. Намет має дуже хорошу вентиляцію та забезпечує спокійну ніч. Внутрішній намет виготовлений з сітки, тож у середині намету дуже хороше повітря. Намет дуже універсальний, й ви можете взяти з собою тільки внутрішній або зовнішній намет, щоб зекономити вагу в подорожі. У наметі є пристойний тамбур, що вміщує спорядження на 2-х осіб. Крім того, ви можете встановити намет як невеликий пляжний намет / намет для вечірок.
Ключові характеристики
- Сезонність: трисезонний
- Спальних місць: 2 особи
- Мін. вага (тент + намет + дуги): 1482 г
- Вага Тент + Дуги + Кілки: 1199 г
- Вага в упакуванні: 1657 г
- Упакований розмір: 13 х 13 х 48 см
- Розміри підлоги (Д x Ш, голова/ноги): 215 х 134/109 см
- Площа: 2,62 м²
- Тамбур: 1,8 м²
- Мінімальна висота: 105 см
- Використовувана висота: 111 см
- Кількість дверей: 2
- Кількість дуг: 1
- Матеріал і діаметри дуг: DAC Featherlite NSL 8.5mm & 9.0mm анодований алюміній
- Матеріал внутрішнього намету: 15D поліестер високого повітряного потоку No-See-Um Mesh
- Матеріал дна: 20D Sil-PeU покритий нейлон рипстоп
- Водостійкість дна: 2500 мм
- Матеріал тенту: 15D Sil-PeU покритий нейлон рипстоп
- Водостійкість тенту: 1200 мм
- Може використовуватися з футпрінтом (не входить в комплект): так
- Суперлегкий: так
- Тип дизайну: вільно стоячий
- Кілки в комплекті: 8 шт.
Технології
- Apex Vent - вентиляційне вікно, розташоване на вершині намету, ефективно відводить піднятий теплий повітря та вологу, запобігаючи накопиченню конденсату.
- Baseline Vents - керуйте потоком повітря, щоб контролювати вологість і конденсацію у вологих умовах.
- Режим Hangout Mode - можливість перетворення тенту вашого намету в напіввідкриту схованку.
- Сумка для наметового каркаса працює як світлова смуга, перетворюючи ліхтарики в лампу для намету.
Максимальна універсальність з п’ятьма конфігураціями налаштування. Два великі тамбури забезпечують достатньо місця для зберігання спорядження та захищають його від негоди. Високі широкі двері забезпечують зручний доступ і широкий вид на вулицю, що робить інтер’єр більш комфортним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1200 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 135 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 24 697 ₴










