
Палатка Pinguin Aero 2 DAC Green, двомісна, водостійкість 4000 мм, легка та простора
- В наявності
- Код: 1-PNG 140644
14 151 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Pinguin Aero 2 DAC Green
Туристичний намет Aero 2 від чеського виробника Pinguin - це надлегкий і просторий двомісний намет з двома входами та тамбурами, в якому ви легко зможете зберігати весь свій багаж. Він виготовлений з нейлону з обробкою RipStop та трьохсторонньою силіконізацією, що забезпечує водяний стовп висотою 4000 мм. Спальня, яка жорстко пов'язана з підлогою, може бути збудована окремо, наприклад, у вигляді москитної сітки.
Ключові характеристики
- Кількість людей: 2
- Кількість входів: 2
- Матеріал тенту: нейлон RipStop з силіконізацією, водяний стовп 4000 мм
- Дно: нейлон з поліуретановим покриттям, водяний стовп 10000 мм
- Кількість кілочків: 13 шт.
- Розміри спальні (ДхШхВ): 220 х 135 (120) х 110 см
- Розмір в упаковці: 42х15 см
- Вага: 2,55 кг
- Тип виробу: намет - тент
- Стан: новий
- Колір: зелений
Подробиці технічних даних
- Дуги: DAC Featherlite NSL 7001 T6, діаметром 9/9,5 мм
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: двошарова конструкція
- Кількість тамбурів: 1
- Форма: купол
- Призначення: трекінгові намети
- Сезон: всесезонний
- Висота: 110/118 см
- Ширина: 295 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 118 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 295 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 14 151 ₴




