
Спальник Pinguin Trekking PFM 190 Petrol
- В наявності
- Код: 1-PNG 238365
3 471 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люди, які мають нестандартний зріст, стикаються з проблемою вибору спального мішка, алеPinguin Trekkingreshує цю проблему. Широкий асортимент розмірної сітки дає змогу вибрати відповідний варіант.
Передбачені в брендаPinguinспанціTrekkingв 175 см, 190 см і 205 см паростуванню. Це якісний трисезонний спальний мішок, що підходить для кемпінгу та походів у гори. Верхній шар без проблем справляється з ранковою роспою й навіть легкою моросю, а внутрішній шар і наповнювач зберігають тепло навіть за низьких температур.
Рекомендації для спального мішка Trekking:
- Якщо потрібно підвищити температуру комфорту або навпаки, створити прохолодний ефект, рекомендуємо використовувати вкладку спальний мішок.В прохолодні умови вкладка буде додатковим утепленням, а в жарких і вологих умовах — відводити вологу, забезпечуючи комфортний сон.
- На додаток до спальних мішків треба використовуватинадувнісомонадувні килимки, завдяки яким спати буде м'якше та тепліше.
- Для приємного сну на природі рекомендуємо використовувати натуральні надувні подушки. Вони дуже зручні, приємні до тіла та практично не займають місця у вашому рюкзаку.
Особливості:
- Трисезонний спальний мішок,
- Підходить для людей із нестандартними фігурами/зростом,
- Можна з'єднати два спальники,
- Компресійний мішок у комплекті,
- Фляга до комплекту не входить і купується окремо!
Характеристики:
- Зріст: на зріст максимум 175 см/190 см/205 см,
- Вага: 1500 г/1650 г/ 1800 г,
- Ширина (в плечах/в ногах): 85/55 см,
- Розмір в упаковці: &, Oslash,22x42/29см,
- Наповнювач: двошаровий синтетичний (ThermicFibre),
- Щільність наповнювача: ThermicFibre 1 - 150 г/м2,
- Зовнішній матеріал: надлегкий нейлон DWR,
- Підкладка: поліестер софтлайт
- Поєднання з лівим/правим спальником: так,
- Форма: мумія,
- Сезон: Осінь, Весна, Літо.
- Тепловий комфорт для жінок: не нижче ніж 1°, C,
- Тепловий комфорт для чоловіків: -5 &,deg,C,
- Екстремальна температура: -21&,deg,C.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1650 г |
| Колір | Синій |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | - 1 ° C |
| Extreme Temperature | -21 ° C |
| Limit Temperature | -5 ° C |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Зовнішній шар | нейлон DWR |
| Внутрішній шар | Polyester |
| Довжина спальника (зростання) | 230 см (195 см) |
| Наповнювач | ThermicFibre |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | Ø 22x42/29см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 3 471 ₴









