
Спальник Pinguin Tramp PFM 185 Khaki
- В наявності
- Код: 1-PNG 237146
2 625 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Pinguin Tramp - відмінне рішення для Ваганяно-літнього періоду. Він легкий, компактний і надійний. Плечовий комір забезпечить вам максимальний комфорт. Як і інші спальні мішки, Tramp поставляється з компресійним мішком, що дозволяє зменшити обсяг до 3 літрів.
Рекомендації для спального мішка Tramp:
- Якщо потрібно підвищити температуру комфорту або ж навпаки, створити прохолодний ефект, рекомендуємо використовувативкладиш в спальний мішок. У прохолодних умовах вкладиш буде додатковим утепленням, а в жарких і вологих умовах - відводити вологу, забезпечуючи комфортний сон.
- Пам'ятайте що спальний мішок рекомендується використовувати в поєднанні знадувнимабосамонадувнимкилимком, завдяки якому спати буде м'якше і тепліше.
- Для приємного сну на природі рекомендуємо використовуватитуристичні надувні подушки. Вони дуже зручні, приємні до тіла і практично не займають місця в вашому рюкзаку.
Особливості:
- Легкий Ваганяно-літній спальник,
- Компресійний чохол в комплекті,
- Оригінальна YKK фурнітура і блискавки,
- Капюшон затягується,
- Усередині невелика кишеня,
- Компактні розміри,
- Фляга в комплект не входить і купується окремо!
Характеристики:
- Вид: Кокон,
- Сезон: Літо,
- Довжина на зріст до: 185 см / 195 см,
- Ширина (в плечах/в ногах): 85/55 см,
- Вага: 900 г/950 г,
- Розмір в чохлі: &,Oslash, 15x28 см, в компрессіїї &,Oslash, 15x18 см,
- Наповнювач: одношаровий синтетичний (ThermicFibre),
- Щільність наповнювача: ThermicFibre 6 100 г/м2,
- Можна зістібнути з лівим/правим спальником: так,
- Тепловий комфорт для жінок: не нижче 11&,deg, C,
- Тепловий комфорт для чоловіків: 7&,deg, C,
- Екстремальна температура: - 5&,deg, C.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 11 ° C |
| Extreme Temperature | 5 ° C |
| Limit Temperature | -7 ° C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | ThermicFibre |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | вище +10 |
| Упакований | Ø 15x18 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 2 625 ₴







