
Спальник Pinguin Mistral PFM 185 Blue
- В наявності
- Код: 1-PNG 235159
3 604 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pinguin Mistral - це двошаровий спальний мішок, який підходить для трьох сезонів: Весна, літо і осінь. В спальникуPinguin Mistralвикористовується теплий синтетичний наповнювач, що не викликає алергію.Верхня тканина виконана з надійного надлегкого нейлону DWR, яка стійка до зовнішніх впливів і стирання. Внутрішня тканина приємна і добре зберігає тепло.
Рекомендації для спального мішка Mistral:
- Якщо потрібно підвищити температуру комфорту або ж навпаки, створити прохолодний ефект, рекомендуємо використовувативкладиш в спальний мішок. У прохолодних умовах вкладиш буде додатковим утепленням, а в жарких і вологих умовах - відводити вологу, забезпечуючи комфортний сон.
- Пам'ятайте що спальний мішок рекомендується використовувати в поєднанні знадувнимабосамонадувним килимком, завдяки яким спати буде м'якше і тепліше.
- Для приємного сну на природі рекомендуємо використовуватитуристичні надувні подушки. Вони дуже зручні, приємні до тіла і практично не займають місця в вашому рюкзаку.
Особливості
- Трьохсезонний спальний мішок,
- Блискавка з двосторонньою "собачкою",
- Комір-капюшон, який зберігає тепло,
- Петельки для підвіски і сушки,
- Компресійний мішок в комплекті,
- Фляга в комплект не входить і купується окремо!
Характеристики:
- Довжина на зріст до: 185 см / 195 см,
- Ширина (в плечах/в ногах): 85/55 см,
- Вага: 1700 г / 1750 г,
- Розмір в чохлі: &,Oslash, 22x43, після компресії - &,Oslash, 22х27см,
- Наповнювач: двошаровий синтетичний (ThermicFibre),
- Щільність наповнювача: ThermicFibre 4 - 300 г/м2,
- Зовнішній матеріал: надлегкий нейлон DWR,
- Зшивання з лівим/правим спальником: так,
- Сезон: Весна-осінь,
- Блискавка: Ліва,
- Тепловий комфорт для жінок: не нижче +3 &,deg,C,
- Тепловий комфорт для чоловіків: -3&,deg,C,
- Екстремальна температура: -19 &,deg,C.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1700 г |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +3 °C |
| Extreme Temperature | -19 °C |
| Limit Temperature | -3°C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | ThermicFibre |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | Ø 22х27см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 3 604 ₴








