
Спальник Pinguin Comfort PFM 175 Blue
- В наявності
- Код: 1-PNG 234756
3 560 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішокPinguin Comfort стане правильним вибором, якщо вас приваблюють засніжені гори, екзотичні замерзлі пейзажі. З температурним діапазоном до семи градусів нижче нуля він уже є одним із найкращих зимових спальних мішків і особливо підходить для автокемпінгу та інших типів діяльності, які не вимагають багато місця в рюкзаку.
Спальник Пінгвін Комфорт є частиною колекції, до якої також входять Comfort LadyiComfort Junior. Це особливо корисно, якщо ви шукаєте спальні мішки для більшої кількості людей.
Рекомендації для спального мішка Comfort:
- Якщо потрібно підвищити температуру комфорту або навпаки, створити прохолодний ефект, рекомендуємо використовувати вкладку спальний мішок.В прохолодні умови вкладка буде додатковим утепленням, а в жарких і вологих умовах — відводити вологу, забезпечуючи комфортний сон.
- На додаток до спальних мішків треба використовуватинадувнісомонадувні килимки, завдяки яким спати буде м'якше та тепліше.
- Для приємного сну на природі рекомендуємо використовувати натуральні надувні подушки. Вони дуже зручні, приємні до тіла та практично не займають місця у вашому рюкзаку.
Особливості:
- Надійний зимовий спальник
- Блискавка утеплена
- Капюшон
- Компресійний мішок у комплекті
- Фляга до комплекту не входить і купується окремо!
Характеристики
- Зрістовка: 175 см/185 см/195 см
- Вага: 2 кг/2 кг/2,05 кг
- Наповнювач: двошаровий синтетичний (ThermicFibre)
- Щільність наповнювача: ThermicFibre 4&,ndash, 400 г/м2
- Зовнішній матеріал: надлегкий нейлон DWR
- Підкладка: поліестер софтлайт
- Ширина (в плечах/в ногах): 85/55 см.
- Розмір в упаковці: &, Oslash, 24 х 44/30 см
- Поєднання з лівим/правим спальником: так
- Форма: кокон
- Сезон: зима
- Тепловий комфорт для жінок: - 1&,deg,C
- Тепловий комфорт для чоловіків: -7&,deg,C
- Екстремальна температура: -24&,deg,C
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | - 1°C |
| Extreme Temperature | -24 ° C |
| Limit Temperature | -7 ° C |
| Вага | 2 кг |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | ThermicFibre |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | Ø 24 х 44/30 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 3 560 ₴







