
Спальник Deuter Astro Pro 800 EL колір 5907 redwood-paprika пуховий
- В наявності
- Код: 1-3712723 5907 1
27 236 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 800 EL з ідеальною термоізоляцією, яка забезпечується завдяки складній каскадній конструкції утеплювача.
Зі спальним мішком Deuter down ви оціните сертифікати Fair Wear, bluesign&,reg, і Green Button. Перший із них підтверджує етичне ставлення до працівників, які працюють у виробництві, а два інших підтверджують, що модель була створена з повагою до довкілля та її ресурсів.
Туристичний спальний мішок Deuter Astro Pro 800 EL (200 см) наповнений 750 натурального пуху зі співвідношенням пух/перо 90/10. Важливо зазначити, що пух у цій моделі сертифікований RDS і bluesign&,reg, що доводить, що з тваринами, від яких він був отриманий, звернулися гуманно. Перове наповнення розміщене в спеціальних трапецієподібних камерах. Це зменшує утворення холодних зон.
Особливості:
- Матеріал виготовлений за технологією рипстоп.
- Зовнішній шар оброблений водовідштовхувальним просоченням DWR.
- Зона ніг і голови покрита поліуретаном.
- Спальний мішок має спеціальну конструкцію ErgoFootPro, що забезпечує додатковий простір для ніг.
- Додатковим рішенням, використовуваним у моделі Deuter, є PowerBox.
- Це рішення утримує затягування в нижній частині на місці навіть під час руху.
- Комфорт також забезпечує конструкція Thermo Stretch Comfort, яка краще сидить і швидше зігріває.
- Модель має міцну двосторонню блискавку,
- До комплекту входить чохол для перенесення та великий чохол для зберігання спального мішка, коли він не використовується,
- Спальний мішок не містить шкідливих речовин PFC,
- Модель виготовлена з урахуванням стандартів bluesign&,reg,
- Товар має сертифікат Fair Wear,
- Невелика вага та компактні розміри в упакованому вигляді.
Характеристики:
- Тип: лівий
- Стать: унісекс
- Вага: 1440 г
- Зріст: 200 см
- Габарити: 219 х 75 х 52 см
- Розмір упаковки: &,oslash,21 см x 40 см
- Наповнювач: качиний пух
- Матеріал зовні: поліестер/Pro-Lite RS 30
- Матеріал усередині: нейлон/Softlining 30D Nylon
- Температурний діапазон: -8&,deg, С/-15&,deg,С/-36&,deg, С
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | -8°С |
| Extreme Temperature | -36 °C |
| Limit Temperature | -15°С |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | полиэстер/Pro-Lite RS 30 |
| Внутрішній шар | нейлон/Softlining 30D Nylon |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | Сірий качиний пух |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | нижче -10 |
| Упакований | ø21 см x 40 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 27 236 ₴





