
Спальник Deuter Astro Pro 800 колір 5907 redwood-paprika лівий 2026
- В наявності
- Код: 1-3712623 5907 1
25 784 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальник Deuter Astro Pro 800 колір 5907 redwood-paprika лівий 2026
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1300 г |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | -8 С |
| Extreme Temperature | -36 С |
| Limit Temperature | -15 С |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Внутрішній шар | 20D PA RIPSTOP |
| Довжина спальника (зростання) | 200 см (175 см) |
| Наповнювач | Пух сірої качки |
| Стать | Unisex |
| Розмір | 204 x 70 x 48 см |
| Температура комфорту | від -4 до -9 |
| Упакований | 20 x 39 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 25 784 ₴






