
Спальний мішок Pinguin Lite Mummy 195, легкий літній, з комфортом до 14°C, синій
- В наявності
- Код: 1-PNG 228465
3 337 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Pinguin Lite Mummy 195 Petrol
Pinguin Lite Mummy CCS - це легкий літній спальний мішок, який стане вам відмінним другом у будь-якій подорожі або активному відпочинку. Lite Mummy - найкомпактніший і водночас найлегший літній спальний мішок у нашій колекції. При вазі спального мішка трохи більше півкілограма і об’ємі в стиснутому стані близько двох літрів ви зовсім не відчуєте його у своєму рюкзаку. Завдяки анатомічній формі типу «кокон», цей спальний мішок повторює всі ваші рухи уві сні і запобігає міграції холодного повітря всередину спального мішка.
Ключові характеристики
- Компактність
- Невелика вага
- М'який утеплювач
- Форма «кокон»
Докладні технічні дані
- Вага: 610/630 г
- Утеплювач: BHB Micro 60 г / м²
- Матеріал: Поліестер DWR Clima Control Shield
- Ширина: 82/55 см
- Температура комфорту (жіноча / чоловіча): 14°C / 10°C
- Температура екстриму: 0°C
- Розміри спального мішка: 185/195 см
- Об'єм: 2,24 л / 3,31 л
- Розміри в складеному стані: Ø12 x 24/18 см
- Колір: Синій
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 14С / 10С |
| Extreme Temperature | 0С |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | Поліестер DWR Clima Control Shield |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | BHB Micro 60 г / м2 |
| Упакований | Ø12 x 24/18 cm |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 3 337 ₴




