
Сонцезахисні окуляри Julbo EDGE ROSE FLUO/BLEU, Spectron 3, для спорту, змінні лінзи
- В наявності
- Код: 1-J5621119
8 800 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo EDGE ROSE FLUO/BLEU SP3+ SP0
Безкомпромісні сонцезахисні окуляри, які так само серйозно ставляться до своїх характеристик, як і ви. Модель Julbo EDGE обладнана висококласними функціями, що забезпечують максимальне поле зору та панорамний огляд. Легка та аеродинамічна конструкція оправи EDGE дозволяє зберігати комфорт навіть на максимальних швидкостях.
Ключові характеристики
- Додаткова лінза Spectron 0 у комплекті
- 3D Nose Fit: Спеціальні носові накладки регулюються в усіх напрямках, що забезпечує неперевершене фіксування в будь-яких умовах.
- Антифогове покриття: Внутрішня поверхня лінзи має додаткове покриття проти запотівання.
- Комфортна посадка з шоломом: Скобки призначені для зручної посадки навіть зі шоломом.
- Повна вентиляція: Сонцезахисні окуляри з високою вентиляцією, що забезпечує повну циркуляцію повітря для запобігання запотіванню.
- Grip Tech Temples: Ексклюзивний м’який матеріал в скроневій зоні не давить і не прилипає до волосся.
- Панорамний вид: Широка поверхня лінз для максимального поля зору.
- MagneFix змінна лінза: Легка заміна лінз завдяки ексклюзивній магнітній технології.
- Мінімалістична рама: Супертонка оправа забезпечує надшироке поле зору.
- Гнучкі тонкі скобки: Тонкі облягаючі скобки для оптимального комфорту та посадки.
Докладні технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат
- Матеріал оправи: міцний і легкий термопластик
- База: 5
- Висота лінзи: 64 мм
- Ширина лінзи: 131 мм
- Ширина носової частини: 15 мм
- Довжина скобок: 124 мм
- Захист від сонця: Spectron 3
- VLT (пропускання видимого світла): 12%
- Матеріал: Trivex
- Вага: 25 г
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 124 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Да |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Рожева |
| Ширина лінзи | 131 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 8 800 ₴






