
Сонцезахисні окуляри Julbo CAMINO M Gray, UV 100%, легкі для трекінгу
- В наявності
- Код: 1-J5589420
5 500 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo CAMINO M GRAY / PLZ 3 FL BLEU
Сонцезахисні окуляри Julbo – досить легкі, у них хороша міцність. Це легкий і функціональний варіант спорядження в першу чергу для трекінгу. Окуляри стануть для вас відмінним супутником під час сходження на Монблан або подорожі відомою стежкою Стівенсона. У них ви зможете комфортно долати великі відстані, зосереджуючи увагу на спостереженні за своїм шляхом.
Особливості
- Приєднання шнура: дозволяє прикріпити шнур.
- Згнуті дужки: ергономічний профіль для хорошого зчеплення з обличчям та головою.
- Знімні бічні екрани: бічний захист від сонячних променів в екстремальних умовах.
Характеристики
Технічні дані
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: термопластик.
- Сонцезахист: 100% захист від UV-променів типу A, B і C.
- Категорія захисту: 3.
- База: 6.
- VLT (пропускання світла): 11%.
- Розмір лінз: 55 мм.
- Довжина дужки: 130 мм.
- Висота лінз: 40 мм.
- Відстань між лінзами: 14 мм.
- Вага: 24 г.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дужки | 130 мм |
| Лінза | Photochromic 0-3 |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Сіра |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Ширина носової частини | 14 мм |
- Ціна: 5 500 ₴



