
Сонцезахисні окуляри Julbo EDGE SP3 з вентиляцією та магнітною заміною лінз
- В наявності
- Код: 1-J5621156
7 040 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo EDGE ARGENT/BLANC SP3 ML BLEU
Безкомпромісні сонцезахисні окуляри, які серйозно ставляться до своїх характеристик, як і ви. Модель Julbo EDGE оснащена висококласними функціями, які ідеально підходять для активних двоколісних пригод.
Ключові характеристики
- Легка та обтічна конструкція оправи для максимального поля зору.
- Ексклюзивна технологія MagneFix для швидкої та легкої заміни лінз.
- Вентильовані лінзи для збереження свіжості.
- Слегка вигнута оправа для надійної фіксації на обличчі.
Докладні технічні дані
- 3D Nose Fit: Спеціальні носові накладки, які регулюються в усіх напрямках.
- Anti-fog Coating: Додаткове покриття проти запотівання на внутрішній стороні лінз.
- Comfort Fit with Helmet: Оптимальна посадка з шоломом.
- Full Venting: Забезпечують повну циркуляцію повітря для запобігання запотіванню.
- Grip Tech Temples: М'який матеріал в скроневій зоні, не стискає і не прилипає до волосся.
- Panoramic view: Широка поверхня лінз для максимального поля зору.
- MagneFix Interchangeable Lens: Магнітна технологія для легкої заміни лінз.
- Minimalist Frame: Супертонка оправа з широким полем зору.
- Flexible Slim Temples: Тонкі дужки для оптимального комфорту.
Характеристики
- Матеріал лінзи: полікарбонат.
- Матеріал оправи: міцний і легкий термопластик.
- База: 5.
- Висота лінзи: 64 мм.
- Ширина лінзи: 131 мм.
- Ширина носової частини: 15 мм.
- Довжина дужок: 124 мм.
- Захист від сонця: 3.
- VLT (пропускання видимого світла): 12%.
- Вага: 25 г.
- Лінза: Spectron 3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 124 мм |
| Категорія захисту | 3 |
| Лінза | Spectron 3+ |
| Матеріал лінзи | Polycarbonate |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Сіра |
| Ширина лінзи | 131 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 7 040 ₴



