
Ніж SOG Mikkel Stout Black для щоденного використання, лезо CRYO D2, рукоятка G10
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG 14-03-02-57
2 975 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Mikkel Collaboration Stout Black
Компактний складаний ніж для щоденного носіння з лезвием з надійної сталі CRYO D2. Має міцну ручку G10, поєднуючи у собі ідеальну якість та функціональність.
Ключові характеристики
- Загальна довжина: 16.23 см
- Вага: 115.95 г
- Довжина лезвія: 6.65 см
- Товщина лезвія: 0.38 см
- Тип краю: Прямий
- Тип лезвія: CRYO D2
- Форма лезвія: Clip Point
- Матеріал ручки: G10
- Колір: Чорний
Детальні технічні дані
- Вага: 153 г
- Довжина лезвія: 66 мм
- Довжина ножа: 162 мм
- Довжина рукоятки: 131 мм
- Заточка лезвія: Двостороння
- Матеріал лезвія: D2
- Матеріал рукоятки: G10
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Новий
- Тип: Складаний
- Товщина лезвія: 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 162 мм |
| Довжина рукоятки | 131 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 153 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 66 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 975 ₴






