
Спальник Pinguin Savana PFM 185 Green, комфорт 0°C, для літніх походів і таборів
- В наявності
- Код: 1-PNG 236248
4 050 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальник Pinguin Savana PFM 185 Зелений
Спальник Pinguin Savana - відмінний вибір для користувачів, які шукають ідеальне поєднання ціни та якості. З наповнювачем ThermicFibre PFM, він пропонує високу якість виготовлення та надійність. Температурний комфорт 0 °C робить його ідеальним компаньйоном з весни до початку осені, а для більш витривалих - на більш тривалі терміни. Savana чудово підходить для літніх таборів, караванінгу та інших видів активного відпочинку.
Ключові характеристики
- Вага: 1.3 кг
- Тип наповнення: Синтетичний - ThermicFibre
- Утеплювач: Thermicfibre PFM
- Конструкція наповнення: Двошарова
- Зовнішній матеріал: Polyester DWR Clima Control Shield
- Внутрішній матеріал: Polyester Micro Lite
- Висота: 185 см
- Ширина (макс / мін): 80/55 см
- Об'єм: 9,4 л
- Об'єм після стиснення: 6,1 л
- Можливості підключення (P + L): Так
- Розміри після упаковки / стиснення: 18x37/24 см
- Форма: Мумія
- Тип: Чоловічі (185-205 см)
- Призначення: Для літа, ранньої осені та пізньої весни
- Температурний комфорт для жінок: 5 °C
- Температурний комфорт для чоловіків: 0 °C
- Екстремальна температура: -15 °C
- Колір: Зелений
Додаткові особливості
Технологія ClimaControl Shield (CCS) забезпечує збалансовану тканину верху, запобігає виходу теплого повітря зсередини та забезпечує достатню повітропроникність. Це оптимізує співвідношення між опором вітру та відведенням внутрішньої вологості, запобігаючи конденсації. Водоотштовхувальна обробка DWR захищає від несприятливих погодних умов. Тканина легка, компактна та м’яка на дотик. Блискавки YKK та можливість з'єднання двох спальників збільшують функціональність цього виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Extreme Temperature | -15 ° C |
| Limit Temperature | 0 |
| Вага | 1,3 кг |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | Polyester DWR Clima Control Shield |
| Внутрішній шар | Polyester Micro Lite |
| Довжина спальника (зростання) | 205 см (185 см) |
| Наповнювач | Thermicfibre PFM |
| Стать | Чоловічі |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | 18x37/24 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 4 050 ₴

