
Палатка Pinguin Nimbus 3 Blue для кемпінгу, 3 місця, антимоскітні сітки, водостійкість 10000 мм
- В наявності
- Код: 1-PNG 144.3.Blue
21 315 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Pinguin Nimbus 3 Blue
Кемпінговий тримісний намет Pinguin Nimbus 3 призначений для кемпінгу та відпочинку на природі з родиною. Просторий, з тамбуром і внутрішнім наметом-ліжком, розрахований на комфортне розміщення 3 дорослих. Великий тамбур з вікнами та москітною сіткою на вході дозволяє використовувати його як польову кухню або передпокій. Центральний вхід можна використовувати як невеликий навіс. Крім того, ця модель відрізняється хорошою вітроустійкістю завдяки купольній конструкції дуг.
Особливості
- Спальня і просторий тамбур, де можна розмістити кемпінгові меблі та повісити ліхтарики
- Антимоскітні сітки на входах
- Вікна в тамбурі
- Полички для дрібниць як у тамбурі, так і в спальній зоні
- Вентиляція
- Фурнітура YKK
- Дно в тамбурі
- Тент можна встановлювати без внутрішнього намету (як шатер)
Pinguin Nimbus 3 має високу стійкість до УФ-випромінювання, не втрачає своїх властивостей і зберігає якість навіть при тривалому впливі сонячних променів та температур.
Характеристики
- Повна вага: 14,76 кг, без внутрішнього намету: 13,3 кг
- Кількість осіб: 3
- Кількість входів: 2
- Кількість вентиляційних отворів: 4
- Може бути побудований без спальні: так
- Матеріал дуг: ламінований скловолокно, 4 шт., діаметром 11 мм/13 мм
- Дно: Нейлон, PU (польова просочення), 10000 мм H2O
- Тент: поліестер, PU (польова просочення), 4000 мм H2O
- Висота намету (внутрішня/зовнішня): 185 см/200 см
- Розмір в упаковці: 65х27 см
- Водостійкість дна: 10000 мм вод. ст.
- Водостійкість тента: 4000 мм вод. ст.
- Висота: 200 см
- Довжина: 230 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал тента: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Усі сезони
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полусфера
- Колір: Синій
- Ширина: 440 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 440 см |
| Дуги | |
| Дуги | Склопластик |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 21 315 ₴


