
Палатка Pinguin Gemini 210 Green, тримісна, ультравентиляційна, для туризму та відпочинку.
- В наявності
- Код: 1-PNG 112
11 303 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Pinguin Gemini 210 Green
Намет тримісний Pinguin Gemini 210 — сімейний намет з міцним каркасом з дюралюмінієвих дуг, що дозволяє йому бути максимально міцним і вітростійким. Він підходить для відпочинку практично в будь-яких погодних умовах. Завдяки консольній дузі місце в тамбурах збільшено, а завдяки клапанам намет має відмінну вентиляцію. Тент намету має спеціальне покриття, що захищає від впливу ультрафіолетових променів.
Особливості
- Стійка конструкція
- Два входи і два тамбура
- Проклеєні шви і дно намету
- Два вентиляційних клапани на тенті
- Кишені для дрібних речей і підвісна полиця
- Молнії YKK
- Штормові відтяжки для додаткової стійкості
- Компресійний мішок
- Москітна сітка
Характеристики
- Кількість осіб: 3+1
- Кількість входів: 2
- Висота внутрішнього намету/тенту: 125 см
- Дуги: Dural 7075 T9, 3 прути, d 9.5 мм
- Тент: Нейлон RipStop з покриттям PU 4000 мм H2O, силіконізований, UV захист
- Дно: Нейлон з покриттям PU 10000 мм H2O
- Розмір в упаковці: 52x18 см
- Вага: 4,1 кг
- Водоносливість дна: 10000 мм вод. ст.
- Водоносливість тенту: 4000 мм вод. ст.
- Довжина: 220 см
- Ширина: 210 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Трекингові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полубочка
- Колір: Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Кількість входів | 4 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 210 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 11 303 ₴


