
Намет Terra Incognita Stream 2, двомісний, всесезонний, водостійкість 10000 мм, зелений
- В наявності
- Код: 1-4823081503323
11 124 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Stream 2 зелений
Комфортна двомісна палатка Terra Incognita Stream 2, яка завдяки своїй конструкції може використовуватися і взимку, і влітку. Палатка оснащена надійним стійким зовнішнім каркасом, при цьому має невелику вагу. Така палатка ідеально покаже себе в екстремальних походах або складних експедиціях, де важливі такі показники, як захист від опадів, вітро- та снігостійкість, місткість. Її просто і швидко збирати та розбирати. Два тамбури слугуватимуть надійним місцем для зберігання речей, рюкзаків, спорядження і забезпечать відмінну вентиляцію внутрішнього приміщення. Захисна спідниця, яка складається, надійно захистить палатку від небажаних опадів і навіть комах, якщо такі знайдуться в тому місці, куди ви вирушаєте.
Ключові характеристики
- Кількість людей: 2-3
- Кількість входів: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Матеріал тенту: Поліестер
- Тип виробу: Палатка - тент
- Стан: Нове
- Сезон: Універсальний
- Форма: Купол
- Колір: Зелений
Докладні технічні дані
- Каркас: Alu
- Кількість дуг: 3
- Вага (без кілочків і упаковки), кг: 2,91
- Вага (повний комплект), кг: 3,25
- Розмір упаковки, см: 21 x 49
- Водостійкість тенту: 6000 мм вод. ст.
- Водостійкість дна: 10000 мм вод. ст.
- Висота, см: 105
- Довжина, см: 220
- Ширина, см: 150
- Матеріал внутрішньої палатки: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon
- Зовнішній тент: 40D/240Т Nylon Double Rip Stop 6000 мм SILICONE
Палатка Terra Incognita Stream 2 — це ваш надійний супутник у будь-якому поході, що забезпечує комфорт і захист у будь-яких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.25 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 11 124 ₴


