
Намет Terra Incognita Platou 3 для 3-4 осіб, всесезонний, зелений
- В наявності
- Код: 1-4823081503279
7 223 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Platou 3 зелений
Легка тримісна палатка Terra Incognita Platou 3 ідеально підходить для використання протягом усього року. Вона поєднує в собі зручність, надійність та відмінні характеристики для активного відпочинку на природі.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 3-4
- Тип виробу: Палатка - навіс
- Призначення: Трекінгові
- Сезон: Всесезонний
- Колір: Зелений
Докладні технічні дані
- Зовнішній навіс: 185T Поліестер Рип Стоп, водостійкість 4000 мм
- Внутрішня палатка: 210T Поліестер Рип Стоп
- Підлога: 190T Нейлон, водостійкість 8000 мм
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 2
- Каркас: Fib (скловолокно), Ø 8,5 мм
- Кількість дуг: 2
- Вага (без кілочків та упаковки): 3,64 кг
- Вага (повний комплект): 4,19 кг
- Розмір упаковки: 17 x 45 см
- Висота: 115 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 200 см
- Особливості: проклеєні шви, простий і швидкий монтаж та демонтаж, збільшений передній тамбур для трьох рюкзаків середнього розміру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.19 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 200 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 223 ₴







