
Намет Terra Incognita Mirage 2 всесезонний, 2-3 особи, зелений, водостійкість 8000 мм
- В наявності
- Код: 1-4823081505112
7 639 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Mirage 2 зелений
Всесезонний намет Terra Incognita Mirage 2 підготовлений до суворих умов. Всередині зможуть зручно розміститися на ночівлю двоє мандрівників. У особливих обставинах вони зможуть підселяти до себе третього сусіда. Два протилежних входи полегшать спільне проживання.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 2-3
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість тамбурів: 2
- Призначення: Трекінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полусфера
- Колір: Зелений
Докладні технічні дані
- Вага (без кілочків і упаковки): 3,6 кг
- Вага (повний комплект): 3,9 кг
- Розмір упаковки: 16 x 45 см
- Зовнішній тент: 185T Поліестер Ріп Стоп, водостійкість 4000 мм
- Внутрішній намет: 210T Поліестер Ріп Стоп
- Підлога: 190T Нейлон, водостійкість 8000 мм
- Висота: 105 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 150 см
- Каркас: Fib (склопластик)
- Кількість дуг: 3
- Особливості: проклеєні шви, захисна спідниця
Переваги
Стеля полусферичного купола суттєво підноситься над головами сидячих. Пара великих тамбурів значно полегшує побут туристів. В одному з них можна облаштувати повноцінну польову кухню, а другий залишити під склад для взуття та спорядження. Міцний тент виготовлений з поліестеру, який добре витримує палюче сонце, механічні навантаження та дощ. Завдяки потужному поліуретановому покриттю водонепроникність залишається на рівні 4000 мм, що дозволяє спальному місцю залишатися відмінно захищеним. Вогнетривкі властивості тента уповільнюють поширення полум'я. Спальне місце являє собою тонкий нижній намет з поліестеру з непроникним поліамідним дном, а дихаючий матеріал не перешкоджає природній вентиляції. Спеціальна просочення нижнього шару та провітрювання через клапани на даху тента допомагають справлятися з конденсатом. Снігова спідниця зміцнює позиції намету, захищаючи спальне місце від снігу, підтоплення та пилових бур. Конструкція дозволяє швидко розбити стоянку та знятися з місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 639 ₴







