
Палатка Terra Incognita Mirage 2 Alu всесезонна, на 2-3 особи, зелена, водостійкість 8000 мм
- В наявності
- Код: 1-4823081502593
9 457 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Палатка Terra Incognita Mirage 2 Alu зелений
Всесезонна палатка Terra Incognita Mirage 2 Alu підготовлена до суворих умов. Всередині зможуть зручно розміститися на ночівлю двоє мандрівників. В особливих обставинах вони зможуть підселити до себе третього сусіда. Два протилежних входи полегшать спільне проживання.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 2-3
- Вага (без кілочків і упаковки): 3,24 кг
- Вага (повний комплект): 3,50 кг
- Колір: зелений
- Кількість входів: 2
- Кількість дуг: 3
- Форма: Полусфера
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка - тент
- Сезон: Всесезонний
Докладні технічні дані
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop, водостійкість 4000 мм
- Внутрішня палатка: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon, водостійкість 8000 мм
- Висота: 105 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 150 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 2
Стеля полусферичного купола значно підвищується над головами сидячих. Пара великих тамбурів суттєво полегшує побут туристів. В одному з них можна облаштувати повноцінну польову кухню, другий — залишити під кладову для взуття та спорядження. Міцний тент виготовлений з поліестеру, який добре витримує палюче сонце, механічні навантаження та спроби дощу його промочити. Завдяки потужному поліуретановому покриттю водонепроникність тримається на рівні 4000 мм, що дозволяє спальному місцю залишатися чудово захищеним під час стандартного дощу. Вогнестійкі властивості тенту затримають поширення полум’я під час пожежі. Саме спальное місце являє собою тонку нижню палатку з поліестеру з непромокаємим поліамідним дном. Дихаючий матеріал не перешкоджає природній вентиляції і зберігає в приміщенні свіжість. Вологість підлоги — 8000 мм. З конденсатом допомагає впоратися спеціальна пропітка нижнього шару і провітрювання через клапани на даху тенту. Укреплює позиції палатки снігова спідниця, яка при несприятливих погодних умовах захистить спальное місце від снігових куч і підтоплення. Конструкція дозволяє швидко зібрати стоянку і знятися з місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 9 457 ₴







