
Палатка Terra Incognita Minima 4 для 4-х осіб, всесезонна, легка, 2 виходи
- В наявності
- Код: 1-4823081503309
15 050 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Minima 4
Суперлегка 4-місна всесезонна палатка Terra Incognita Minima 4 ідеально підходить для любителів екстремальних подорожей. Її стійкий каркас та невелика вага забезпечують максимальний комфорт у будь-якому поході.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 4
- Кількість входів: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Форма: Полусфера
- Колір: Світло-зелений
- Вага (без колишків і упаковки): 3,19 кг
- Вага (повний комплект): 3,39 кг
- Розмір упаковки: 18 x 50 см
Докладні технічні дані
- Зовнішній тент: 40D/240Т Нейлон Двошарний Ріп Стоп, 3000 мм СИЛІКОН
- Внутрішня палатка: 20D/400T Поліестер Ріп Стоп
- Підлога: 40D/240Т Нейлон Двошарний Ріп Стоп, 10000 мм
- Каркас: Alu (алюміній)
- Кількість дуг: 4
- Водонепроникність дна: 10000 мм вод. ст.
- Водонепроникність тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 115 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 215 см
Проста та швидка збірка і розбір роблять цю палатку чудовим вибором для активного відпочинку на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.39 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 215 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 15 050 ₴









