
Палатка Terra Incognita Minima 3 для 3-х осіб, всесезонна, легка, з 2 входами та тамбурам, 2.76 кг
- В наявності
- Код: 1-4823081505990
13 760 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Minima 3
Сверхлегка 3-місна всесезонна палатка Terra Incognita Minima 3. Ідеальний вибір для любителів екстремальних подорожей, завдяки стійкому каркасу та малій вазі. Палатка має місткий передній тамбур для речей і спорядження, а задній тамбур з вентиляцією запобігає утворенню конденсату. Проста, швидка збірка та розбірка роблять її зручною у використанні.
Ключові характеристики
- Кількість людей: 3
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість тамбурів: 2
- Кількість дуг: 4
- Каркас: Alu (алюміній)
- Тип виробу: Палатка - тент
- Стан: Нове
Детальні технічні дані
- Вага (без кілочків і упаковки): 2,57 кг
- Вага (повний комплект): 2,76 кг
- Водостійкість дна: 10000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 115 см
- Довжина: 215 см
- Ширина: 165 см
- Розмір упаковки: 16 x 50 см
- Матеріал тенту: Поліестер
- Сезон: Всесезонний
- Форма: Полусфера
- Колір: світло-зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.76 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 165 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 13 760 ₴










