
Кемпінговий намет Terra Incognita Camp 4, на 4 особи, хаки, водостійкість 5000 мм, двошарова конструкція.
- В наявності
- Код: 1-4823081503361
10 449 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Camp 4 хаки
Сімейна 4-місна кемпінговий намет Terra Incognita Camp 4 з двома спальнями, зручним входом та просторною прихожою. Ідеально підходить для туристичних походів та відпочинку на природі. Ця модель є ергономічним і комфортним наметом, який відрізняється сучасним дизайном, високотехнологічними матеріалами з якісною фурнітурою, і безсумнівно підійде для тих, хто любить зручність, якість і довговічність у своїх подорожах.
Цей намет прекрасно проявляє себе в умовах несприятливої погоди і холоду. Вдале конструктивне рішення та сучасні матеріали роблять цей намет лідером у своєму класі. Конструкція намету складається з чотирьох дуг, перехрещених у 5 місцях, що дозволяє йому, незважаючи на свої розміри, бути максимально стійким до впливу вітру. А завдяки унікальному каркасу, намет має оптимальне співвідношення ваги та міцності.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 4
- Кількість приміщень: 2
- Тип конструкції: двошаровий, тунельний
- Клас водостійкості дна: 5000 мм вод. ст.
- Клас водостійкості зовнішнього тенту: 3000 мм вод. ст.
- Кількість входів: 2
- Вага (повний комплект): 7,6 кг
- Колір: хаки
Докладні технічні дані
- Каркас: Fiberglass (склопластик)
- Розмір упаковки: 27 × 75 см
- Матеріал намету: Поліестер
- Ширина: 220 см
- Довжина: 240 см
- Висота: 150 см
- Кількість дуг: 2
- Кількість тамбурів: 1
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полубочка
Набір намету включає дві сталеві стійки висотою 1,7 м (діаметром 16 мм). З їх допомогою при необхідності є можливість фіксувати вхід у тамбур як накриття від сонця тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 7.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 220 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 10 449 ₴








