
Палатка Terra Incognita Camp на 4 особи з 2 спальнями, водостійка 5000мм, піщана
- В наявності
- Код: 1-4823081503378
10 449 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Camp 4 піщаний
Сімейна 4-місна кемпінгова палатка Terra Incognita Camp 4 з двома спальнями, зручним входом та місткою прихожою. Вона ідеально підходить для туристичних походів і відпочинку на природі. Ця модель є ергономічною та комфортною палаткою, яка вирізняється сучасним дизайном, високотехнологічними матеріалами з якісною фурнітурою і безсумнівно підійде для тих, хто цінує зручність, якість та довговічність у своїх подорожах.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 4
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 1
- Вага (повний комплект): 7,6 кг
- Колір: піщаний
Детальні технічні дані
- Зовнішній тент: 185T Polyester, водостійкість 3 000 мм H2O
- Внутрішня палатка: 190T Polyester
- Підлога: 150D Polyester Oxford, водостійкість 5 000 мм H2O
- Каркас: Fib (скловолокно)
- Кількість дуг: 2
- Розмір упаковки: 27 x 75 см
- Висота: 190 см
- Довжина: 240 см
- Ширина: 220 см
Особливості
- Двошарова конструкція тунельного типу з 2-х дуг
- Зовнішній тип каркаса дозволяє використовувати палатку без встановлення спальни
- Шви дна та зовнішнього тенту проклеєні для захисту від протікань
- 1 великий D-образний вхід у спальню на блискавці з 2-ма бігунками
- Кріплення для підвішування лампочки під стелею
- Вмістимий тамбур для розміщення спорядження та взуття
- Двері тамбура можна встановити як тент для захисту від сонця
- Сітчасті вставки по периметру спальні для покращеної вентиляції
- Сітчасті кишені-органайзери на стінці внутрішньої палатки
- 3 вентиляційних віконця у зовнішньому тенті
- Штормові натяжки для фіксації палатки у погану погоду
- Сталеві кілочки в комплекті
- Компактна сумка-чохол для перенесення палатки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Пісочний |
| Вага | |
| Вага | 7.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 220 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 10 449 ₴





