
Намет Terra Incognita Baltora 4, 4-місний, всесезонний, двохвхідний, зелений
- В наявності
- Код: 1-4823081505532
8 814 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Baltora 4 зелений
Простора 4-місна палатка Terra Incognita Baltora 4 може використовуватися протягом усього року. Два входи в палатку дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Каркас з алюмінію робить палатку легшою. Палатка Baltora 4 відмінно підійде для сімейного відпочинку (кемпінгу) та для пішого або гірського туризму. Палатка проста і легка в установці.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 4-5
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 2
- Тип виробу: Палатка - тент
- Форма: Купол
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
Подробиці технічних даних
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop, водостійкість 4000 мм H2O, посилена поліестерова тентова тканина, устойчива до ультрафіолетового випромінювання
- Внутрішня палатка: 210T Polyester Rip Stop, легка і дихаюча поліестерова тканина з вмонтованими міцними нитками за технологією Rip Stop, водовідштовхувальна пропитка
- Підлога: 190T Nylon, стійкий до зношування, водонепроникність 8000 мм H2O
- Каркас: стійки з ламінованого скловолокна (склотканини) діаметром 8,5 мм, покриті спеціальною плівкою
- Кількість дуг: 3
- Вага (без колів і упаковки): 4,66 кг
- Вага (повний комплект): 5,09 кг
- Розмір упаковки: 18 x 53 см
- Колір: зелений
Особливості
- Запаяні шви
- Вогнестійка пропитка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.09 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 210 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 814 ₴





