
Палатка Terra Incognita Baltora 4 Alu зелена для кемпінгу, 4-місна, водовідштовхувальна, двошарова
- В наявності
- Код: 1-4823081505525
10 981 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Baltora 4 Alu зелений
Простора 4-місна палатка Terra Incognita Baltora 4 alu може використовуватись протягом усього року. Два входи в палатку забезпечують прямий доступ до спальні та ідеальну вентиляцію. Каркас з алюмінію робить палатку легшою. Палатка Baltora 4 відмінно підійде для сімейного відпочинку (кемпінгу) та для піших або гірських походів. Палатка проста і легка в установці.
Ключові характеристики
- Кількість людей: 4-5
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 2
- Сезон: Усесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка - тент
- Форма: Купол
- Колір: Зелений
Подробиці технічних даних
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм
- Внутрішня палатка: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon 8000 мм
- Вага (без кілочків та упаковки): 4,13 кг
- Вага (повний комплект): 4,56 кг
- Розмір упаковки: 18 x 53 см
- Висота: 120 см
- Довжина: 240 см
- Ширина: 210 см
- Дуги: Алюміній, Ø 8,5 мм
- Водостійкість дна: 8000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 4000 мм вод. ст.
- Особливості: проклеєні шви
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.56 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 210 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 10 981 ₴





