
Намет Terra Incognita Adria 2 для 2 осіб, трисезонний, зелений, з двома тамбурами та входами, 3.3 кг
- В наявності
- Код: 1-4823081505495
7 296 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Adria 2 зелений
Палатка Terra Incognita Adria 2 для двох туристів, розрахована на використання протягом трьох сезонів. Нова вдосконалена форма алюмінієвого каркаса максимально збільшує простір для спального місця. Є два великих тамбура, в яких можна розмістити речі та спорядження. Два входи дають можливість прямого доступу до спальні та забезпечують ідеальну вентиляцію. Палатка швидко і легко встановлюється, в комплекті є чохол для зберігання та транспортування. Чудово підходить для подорожей, відпочинку на природі та трекінгу в горах.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 2
- Трьохсезонна
- Пластиковий каркас
- Простора внутрішня частина
- Два тамбура і два входи
- Добре вентилюється
- Швидко і легко встановлюється
- Чохол в комплекті
Подробиці технічних даних
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Чотирьохсезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка - тент
- Форма: Купол
- Колір: Зелений
- Вага (без кілочків і упаковки), кг: 3,01
- Вага (повний комплект), кг: 3,32
- Розмір упаковки, см: 15 x 46
- Водонепроникність дна: 8000 мм вод. ст.
- Водонепроникність тенту: 4000 мм вод. ст.
- Висота: 110 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 130 см
- Матеріал: 185T Polyester (зовнішній тент), 210T Polyester Rip Stop (внутрішня палатка), 190T Nylon (підлога)
- Дуги: Скловолокно, Ø 8,5 мм
- Кількість дуг: 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 130 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 296 ₴





