
Дитячий спальний мішок Deuter Starlight SQ 190 см, колір 1357 marine-slateblue, холофайбер, для походів.
- В наявності
- Код: 1-3720321 1357 1
5 368 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий спальний мішок Deuter Starlight SQ колір 1357 marine-slateblue
Дитячий спальний мішок-ковдра Deuter Starlight SQ з ергономічним дизайном ідеально підходить для малюків. Маленьким любителям ночівель у палатках сподобається новий колір і приємна внутрішня підкладка з низьким рівнем "шелестіння". Крім цього, спальний мішок ще й "росте" разом з дитиною завдяки розширенню в області ніг. Можливість розкрити його, як ковдру – додатковий плюс.
Ключові характеристики
- 1-шарова конструкція.
- Внутрішня кишеня для цінних речей.
- Зв'язка по периметру для функції ковдри.
- Росте разом з вами - подовжувач блискавки в нижній частині.
- Капюшон на шнурку.
- Без ПФУ.
Докладні технічні дані
- Наповнювач: Холлофайбер High-Loft
- Основний матеріал: High-Loft Hollowfibre, 70D PA, 75D
- Вага: 1100 г
- Розмір тіла до: 130 - 170 см
- Довжина: 160-190 см
- Ширина плечей: 69 см
- Габарити в упаковці: 22 x 33 см
- Колір: Синій
- Температура комфорту: від +4 до +9
- Упакований: 22 x 33 см
- Утеплювач спального мішка: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | High-Loft Hollowfibre, 70D PA, 75D |
| Довжина спальника (зростання) | 190 см (130 -170 см) |
| Наповнювач | Холлофайбер High-Loft |
| Стать | Дитячі |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | 22 x 33 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 5 368 ₴




