
Пуховий спальник Deuter Astro Pro 400 4917 з термоізоляцією, для зимових походів
- В наявності
- Код: 1-3712023 4917 1
16 632 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальний мішок Deuter Astro Pro 400 колір 4917 tin-paprika пуховий
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 400 з ідеальною термоізоляцією, яка забезпечується завдяки складній каскадній конструкції утеплювача. Спальний мішок безпечний для вашого здоров'я, оскільки не містить шкідливих ПФУ, а пух сертифікований RDS і bluesign®, що гарантує гуманне ставлення до тварин, від яких він був отриманий.
Ключові характеристики
- Тип: лівий
- Вага: 850 г
- Зріст: 185 см
- Розмір: 205 см
- Розмір упаковки: ø 10 см x 30 см
- Наповнювач: пух сірого качки
- Зовнішня та внутрішня тканина — поліамід рипстоп
- Температурний діапазон: 0°C/-6°C/-24°C
- Колір - Сірий
- Температура комфорту - 0°С
- Екстремальна температура - -24°С
- Поріг температури - -6°С
- Вага спального мішка - 0,51 - 1,0 кг
- Довжина спального мішка (зріст) - 210 см (185 см)
- Стать - Unisex
- Температура комфорту - від +3 до -3
- Упакований - ø 10 см x 30 см
- Утеплювач спального мішка - Комбінований
Детальні технічні дані
Пір'яне наповнення розміщено в спеціальних трапецієподібних камерах, що зменшує утворення холодних зон. Матеріал виготовлений за технологією рипстоп. Зовнішній шар оброблений водовідштовхувальним просоченням DWR. Область ніг і голови покрита поліуретаном. Спальний мішок має спеціальну конструкцію ErgoFootPro, яка забезпечує додатковий простір для ніг. Конструкція PowerBox утримує затяжку в нижній частині на місці навіть під час руху. Комфорт також забезпечує конструкція Thermo Stretch Comfort, яка краще сидить і швидше прогрівається.
Особливості
- Зовнішня та внутрішня тканина — поліамід рипстоп, що витримує 20 днів
- Спальний мішок має водовідштовхувальну обробку DWR
- Рішення Thermo Stretch Comfort для більш швидкого розігріву та кращої посадки
- Поліуретанове покриття в капюшоні та на штанах захищає від вологи
- Конструкція термокапюшона
- Регульований капюшон з утяжками
- Регульований обхват шиї
- Утеплений комір по шиї
- Утеплена підкладка для зменшення проникнення холоду
- Конструкція ErgoFootPro на ногах для більшого простору
- Конструкція PowerBox, яка фіксується внизу
- Внутрішній невеликий кишеня
- Двостороння блискавка
- У комплекті сумка для перенесення та велика сумка для зберігання спального мішка, коли він не використовується
- Спальний мішок не містить шкідливих речовин PFC
- Модель виготовлена з урахуванням стандартів bluesign® та Green Button
- Спальний мішок з сертифікатом Fair Wear
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 0°С |
| Extreme Temperature | -24°С |
| Limit Temperature | -6°С |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | поліамід рипстоп |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | Сірий качиний пух |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | ø 10 см x 30 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 16 632 ₴






