
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 400 EL, сірий, термоізоляція, комфортна температура +2°C, легкий та зручний.
- В наявності
- Код: 1-3712123 4917 1
17 996 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Astro Pro 400 EL колір 4917 tin-paprika пуховий
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 400 EL з ідеальною термоізоляцією, завдяки складній каскадній конструкції утеплювача. Цей спальний мішок безпечний для вашого здоров'я, не містить шкідливих ПФУ та забезпечений сертифікованим пухом RDS і bluesign®, що підтверджує гуманне ставлення до тварин. Пір'яне наповнення розміщене в спеціальних трапецієподібних камерах, що зменшує утворення холодних зон.
Ключові характеристики
- Тип: лівий
- Вага: 985 г
- Зріст: 200 см
- Розмір: 219 х 73 х 52 см
- Розмір упаковки: ø 15 см x 31 см
- Наповнювач: пух сірої качки
- Зовнішня та внутрішня тканина — поліамід ріпстоп
- Комфортна температура: 2°C
- Температурний межа: -4°C
- Екстремальна температура: -21°C
- Колір: Сірий
Докладні технічні дані
- Зовнішній шар оброблений водовідштовхувальною пропиткою DWR
- Область ніг і голови покрита поліуретаном
- Спеціальна конструкція ErgoFootPro для додаткового простору для ніг
- Рішення PowerBox, що утримує затяжку в нижній частині на місці
- Конструкція Thermo Stretch Comfort для кращої посадки та швидкого розігріву
- Утеплений комір по шиї та регульований капюшон
- Внутрішній невеличкий кишеня
- Двостороння блискавка
- У комплекті сумка для перенесення і велика сумка для зберігання спального мішка
- Спальний мішок не містить шкідливих речовин PFC
- Модель виготовлена з урахуванням стандартів bluesign® і Green Button
- Спальний мішок з сертифікатом Fair Wear
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 2°C |
| Extreme Temperature | -21 °C |
| Limit Temperature | -4°C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | поліамід рипстоп |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | Сірий качиний пух |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | ø 15 см x 31 см |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 17 996 ₴






