
Пуховий спальний мішок Deuter Astro 500 L, температура комфорту -4°С, колір 3916 ink-curry
- В наявності
- Код: 1-3711321 3916 1
15 928 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальник Deuter Astro 500 L колір 3916 ink-curry пуховий
Пуховий спальний мішок Deuter Astro 500 L забезпечує ідеальну термоізоляцію завдяки складній каскадній конструкції утеплювача. Він стане незамінним супутником у простих походах влітку або в автопоходах, коли вага та обсяг спальника не мають великого значення.
Ключові характеристики
- Сезон: весна, літо, осінь
- Форма спальника: Кокон
- Підголовник спальника: Є
- Екстремальна температура: -21°C
- Температура комфорту: -4°C
- Зовнішній матеріал: Полиамід
- Внутрішній матеріал: Нейлон
- Утеплювач: пух/80/20 Down RDS / Bluesign (500 гр)
- Довжина: 210 см
- Ширина: 77 см
- Вага: 1000 г
- Матеріал підкладки: полиамід/30D PA
- Колір: Синій
- Комфортна температура: від +3 до -3°C
- Утеплювач спальника: Комбінований
Докладніше про спальник
Система трапецевидних перегородок утримує пух на місці, запобігаючи появі холодних плям і забезпечуючи затишок і тепло навіть у холодні ночі. Спальник також відповідає стандарту Responsible Down Standard (RDS) і виготовлений відповідно до суворих екологічних і соціальних стандартів з мінімальним впливом на людей і планету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | -4°С |
| Extreme Temperature | -21 °C |
| Вага | 1000 м |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Внутрішній шар | Нейлон |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | пух/80/20 Down RDS / Bluesign (500 гр) |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 15 928 ₴





