
Пуховий спальний мішок Deuter Astro 300 L червоний (redwood-curry), зимовий до -21°C, 220 см
- В наявності
- Код: 1-3711121 5908 1
12 188 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Astro 300 L колір 5908 redwood-curry пуховий
Пуховий спальний мішок Deuter 300 L з ідеальною теплоізоляцією, яка забезпечується завдяки складній каскадній конструкції утеплювача. З пуховим спальним мішком Deuter Astro 300 вам гарантований теплий нічний сон.
Ключові характеристики
- Вага: 1525 г (+ 90 г чохол)
- Вага наповнювача: 750 - 1000 г
- Максимальний зріст: 200 см
- Габарити: 220x80x52 см
- Гранична температура: -21 °C
- Наповнювач: 600+ Сірий качиний пух
- Температура комфорту: від -4 до -9 °C
- Стать: Unisex
- Утеплювач спального мішка: Комбінований
Докладні технічні дані
Система трапецієвидних перегородок утримує пух на місці, щоб запобігти появі холодних плям, забезпечуючи вам затишок і тепло навіть у холодні ночі. Astro також є продуктом bluesign®, виготовленим відповідно до суворих екологічних і соціальних стандартів з мінімальним впливом на людей або планету. Використовувався тільки пух, що відповідає стандарту Responsible Down Standard (RDS).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | -3 до +20 °C |
| Limit Temperature | -21°C |
| Вага спальника | 1,5 - 2,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | 600+ Сірий качиний пух |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від -4 до -9 |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 12 188 ₴





