
Складаний ніж SOG Kiku XR Black, лезо CTS-XHP, 186 мм, для туризму та повсякденного використання
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG 12-27-02-57
12 155 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Kiku XR Black
Складний ніж SOG Kiku XR - це новий складний ніж від SOG, який одразу заявляє про себе як про потужну новинку. Високопродуктивний клинок підходить практично для будь-яких завдань, а рукоятка з мікарти забезпечує надійний захват. SOG майстерно поєднує форму та функціональність, і Kiku XR — це надійне рішення для завдань, що потребують швидко відкриваючогося, супер гострого ножа.
Ключові характеристики
- Загальна довжина: 186 мм
- Довжина рукоятки: 109 мм
- Довжина клинка: 77 мм
- Товщина клинка: 4 мм
- Тип ріжучої кромки: пряма
- Тип заточування: Tanto
- Матеріал клинка: CTS XHP
- Твердість клинка, HRC: 61-63
- Покриття клинка: Satin
- Матеріал рукоятки: Мікарта
- Замок: XR Lock
- Кліпса: є
- Чохол: немає
- Вага: 159 г
Докладні технічні дані
- Вага: 116 г
- Довжина леза: 77 мм
- Довжина ножа: 186 мм
- Довжина рукоятки: 110 мм
- Заточування леза: Двостороння
- Матеріал леза: CTS XHP
- Матеріал рукоятки: G10
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Матова
- Стан: Нове
- Твердість ріжучого леза, HRC: 61
- Тип: Складний
- Товщина леза: 3 мм
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 186 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | CTS XHP |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 116 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 77 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 12 155 ₴





