
Палатка Terra Incognita Oazis 5 для кемпінгу, хаки, 2 входи, 3000 мм водовідштовхувальний тент
- В наявності
- Код: 1-4823081503354
12 212 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Oazis 5 хакі
Трьохсезонний намет для кемпінгу Oazis від бренду Terra Incognita - висококласний сімейний п’ятимісний намет для тривалого відпочинку. Просторий і високий тамбур ідеально підходить для розміщення речей, спорядження або організації кемпінгової кухні. Конструкція дозволяє використовувати тент без спального приміщення. Два входи забезпечують прямий доступ до спальні та ідеальну вентиляцію. Встановлення намету швидке і просте.
Ключові характеристики
- Вмістимість: 5 осіб
- Каркас: Скловолокно (фіберглас) 11 мм
- Кількість тамбурів: 2
- Зовнішній тент: 185T Полиестер 3000 мм
- Внутрішній намет: 190T Полиестер
- Матеріал підлоги: 150D Полиестер Оксфорд 5000 мм
- Розміри внутрішнього намету: 220х260 см
- Висота внутрішнього намету: 195 см
- Розмір в упаковці: 34х60 см
- Додатково: Великий тамбур
- Вага: 10.16 кг
Додаткові характеристики
- Вага: 10.16 кг
- Водонепроникність дна: 5000 мм вод. ст.
- Водонепроникність тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 195 см
- Довжина: 260 см
- Дуги: Скловолокно
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал тенту: Полиестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Купол
- Колір: Хакі
- Ширина: 220 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 10.16 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 195 см |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 220 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 12 212 ₴






