
Намет Pinguin Aero 3 DAC Green для 3-х осіб, легкий, з двома входами та водонепроникністю 10000 мм.
- В наявності
- Код: 1-PNG 140743
15 931 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Pinguin Aero 3 DAC Green
Pinguin Aero 3 DAC - один з найлегших тримісних наметів в лінійці Pinguin. Це трисезонний намет, який не страшно взяти з собою навіть в тривалий похід! Він має два входи, добре вентилюється, а також обладнаний невеликим тамбуром для ваших речей. Завдяки дюралюмінієвим дугам DAC Featherlite NSL (7001 T6) діаметром 9,5 мм і купольній конструкції, намет є дуже міцним і стійким, що гарантує захист навіть від сильного вітру.
Ключові характеристики
- Кількість людей: 3
- Кількість кілочків: 13 шт
- Дуги: DAC Featherlite NSL (7001 T6) діаметром 9,5 мм
- Тент: Нейлон RipStop, силіконізація 4,000 мм водяного стовпа, захист від ультрафіолету, шви з силіконовим покриттям
- Дно: Нейлон, поліуретан 10 000 мм H2O
- Розмір в упаковці: 45х15 см
- Висота: 115/123 см
- Вага: 2,85 кг
Докладні технічні дані
- Вага: 2.85 кг
- Водостійкість дна: 10000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 4000 мм вод. ст.
- Висота: 145 см
- Довжина: 220 см
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Трекінгові
- Сезон: Універсальний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Купол
- Колір: Зелений
- Ширина: 160 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.85 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 160 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 15 931 ₴

