-20%

Спальник Deuter Astro Pro 400 L пуховий, для гірського кемпінгу, температурний режим +2°/-20°
- В наявності
- Код: 1-3712117 2006 1
13 640 ₴
10 912 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальник Deuter Astro Pro 400 L колір 2006 весна пуховий
Туристичний спальник Deuter Astro Pro 400 - надійна модель від німецького виробника, яка відмінно підійде для перехідної погоди. Це забезпечить комфортний і теплий сон під час гірського кемпінгу.
Ключові характеристики
- Утеплювач: натуральний пух 90/10 FP 650+
- Діапазон температур (Comfort / Limit / Extreme): +2° / -4° / -20°
- Вага утеплювача / загальна вага: 450 г / 1150 г
- Розмір: 220 x 89 x 56 см
- Ріст: ~ 200 см
- Зовнішній матеріал: 30D PA Ripstop
- Внутрішній матеріал: 30D PA
- Розмір в упаковці: Ø 16 см x 38 см
- Колір: Зелений
- Вага спальника: 1,0 - 1,5 кг
- Температура комфорту: від +3 до -3
Докладні технічні дані
- Еластична прошивка STRETCH COMFORT SYSTEM внутрішньої частини спальника може розтягуватися і формувати на 25% більше додаткового об'єму по ширині, ніж стандартні нееластичні шви. Це сприяє більш комфортному положенню тіла під час сну без втрати ізоляційних властивостей.
- Утеплений комір з липучкою і затяжкою WARMTH COLLAR сприяє збереженню тепла всередині спальника.
- ERGOFOOT - спеціальний трапецієвидний об'ємний крій нижньої частини спальника дозволяє уникнути стиснення ступнів і забезпечує хорошу ізоляцію ніг.
- Частина спальника нижче колін має конструкцію PowerBox, що виключає "холодні зони".
- Пятикамерна структура капюшона ERGO HOOD мінімізує втрату тепла, охоплюючи голову.
- Трапецієвидна форма пухових пакетів TRAPEZOID-CHABER CONSTRUCTION запобігає "холодним зонам" і забезпечує додаткове збереження тепла.
- Усі тканини сертифіковані за стандартом Bluesign®, що мінімізує вплив на навколишнє середовище.
- Використовується тільки натуральний пух, сертифікований RDS, без жорстокого поводження з тваринами.
- Спальник виготовлений без застосування речовин PFC, що робить його безпечним для людини та навколишнього середовища.
- Вставки DRYZONE з водовідштовхувального матеріалу запобігають вбиранню вологи.
- Клапан з липучкою Velcro запобігає випадковому відкриттю блискавки.
- Утеплена планка виключає втрату тепла по блискавці.
- Спальник розрахований на людей високого зросту (вище 185 см) і має збільшені довжину й ширину.
- Шнури для затяжки капюшона мають різну структуру для зручного регулювання в темряві.
- Внутрішній кишеня INSIDE POCKET для зберігання дрібниць.
- Накладка вздовж блискавки запобігає "закушуванню" тканини бігунками.
- Блискавка з двома собачками розташована зліва для зручного розстібання знизу.
- Петлі для підвішування в нижній частині спального мішка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +2° |
| Extreme Temperature | -20° |
| Limit Temperature | -4° |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | 30D PA Ripstop |
| Внутрішній шар | 30D PA |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | натуральний пух 90/10 FP 650+ |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | ø 16 см x 38 см |
- Ціна: 10 912 ₴


