
Шатер Terra Incognita Picnic хаки для кемпінгу, водонепроникний, 365x420 см
- В наявності
- Код: 1-4823081502517
13 281 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Picnic хаки
Намет Terra Incognita Picnic хаки - це просторий і зручний намет для сімейного відпочинку. Має два входи, що означає, що можна буде переміщатися по намету без заторів. Москитні сітки забезпечать захист від комарів і мух. Легкий тент з поліестеру з водозахистом 3000 мм (вистоїть практично будь-який дощ, крім сильного зливи). Чудове місце для кемпінгової кухні. Намет розміщується в двох зручних сумках на блискавці та з ручками.
Комплектація Picnic
- Стальні стійки (стійки з'єднані направляючою у вигляді риболовецької волосіні для зручної збірки)
- Москитна сітка (пристрочена)
- Захисна «спідниця» (не відстібається)
- Вітрові відтяжки для більшої вітроустійкості
- Додаткові захисні штори (купуються окремо)
Характеристики Picnic
Загальні дані
- Тент: 185T Polyester
- Каркас: сталевий 19 мм
- Захист від води: 3000 мм
- Вага (повна): 15.90 кг
- Розмір упаковки: 20 x 100 см
Розміри в розгорнутому вигляді
- Висота: 230 см
- Довжина: 365 см
- Ширина: 420 см
Додаткова інформація
- Кількість шарів: Двошарова
- Матеріал тента: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Тент-наміт
- Форма: Купол
- Колір: Хаки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Купол |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 15.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 365 см |
| Ширина | 420 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 13 281 ₴


