
Тент Terra Incognita Ligera 2, двошаровий, всесезонний, на 2 спальних місця, колір хаки
- В наявності
- Код: 1-4823081503293
11 014 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Ligera 2
Намет Terra Incognita Ligera 2 — ідеальний вибір для трекінгу. Легка та міцна, вона забезпечує комфорт та захист у умовах активного відпочинку.
Ключові характеристики
- Вага: 1.8 кг
- Водонепроникність дна: 10000 мм вод. ст.
- Водонепроникність тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 105 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 120 см
- Форма: Полусфера
- Колір: Хакі
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість входів: 1
- Кількість кімнат: 1
- Кількість тамбурів: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Тип виробу: Намет - тент
- Матеріал дна: Нейлон
- Матеріал тенту: Поліестер
- Каркас намету/тенту: Внутрішній
- Дуги: Алюміній
- Вікна вентиляції: 2
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
Докладні технічні дані
Намет Terra Incognita Ligera 2 ідеально підходить для тих, хто цінує легкість та компактність, не жертвуючи при цьому якістю та комфортом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 1.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 120 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 11 014 ₴




