
Палатка Pinguin Taifun 3 Green для 3 осіб, двошарова, з захистом від дощу та вітру
- В наявності
- Код: 1-PNG 134.3
8 099 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Pinguin Taifun 3 Зелений
Трехмісний намет Pinguin Taifun 3 туристичний з двома просторними входами/виходами для різних видів туризму, пішого туризму або відпочинку на природі. Варто відзначити, що тент намету можна використовувати як укриття від дощу та вітру. Все це досягається завдяки використанню зовнішнього каркаса. Сама конструкція достатньо стійка, що дозволяє використовувати її в складних умовах. Зовнішній тент Pinguin Taifun 3 виконаний з використанням сучасних матеріалів і здатний витримувати тривалі опади.
Ключові характеристики
- Вмісткість: 3+1 особи
- Вага: 5.2 кг
- Зовнішній тент: Поліестер, покриття PU 4000 мм H2O
- Внутрішній намет: Повітропроникний нейлон Ripstop
- Підлога: Багатошаровий поліетиленовий ріп-стоп
- Розмір в упакованому вигляді: 22 x 46 см
- Висота намету: 128 (137) см
- Каркас: волокно скла 4 дуги 8,5 / 9,5 мм
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Трекінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет
- Форма: Купол
- Колір: Зелений
Докладні технічні дані
- Вага: 5.2 кг
- Водостійкість дна: 5000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 4000 мм вод. ст.
- Висота: 128 см
- Довжина: 228 см
- Ширина: 205 см
Особливості Pinguin Taifun 3:
- Два просторних входи
- Вентиляційні вікна
- Міцний каркас
- Штормові відтяжки
- Система кріплення тенту до стійок за допомогою якісних затискачів ITW NEXUS - замки типу «фастекс»
- Поверхня тенту оброблена просоченням (захист від ультрафіолету)
- Вхідні блискавки YKK закриті клапанами, що запобігають проникнення води
- Внутрішній намет виконаний з повітропроникного матеріалу NYLON RIPSTOP (посилений нейлон)
- Дно намету виконане з армованого поліетилену
- Вхід внутрішнього намету продубльований протимоскітною сіткою
- Сітчасті кишені для дрібниць, петлі для підвішування спорядження
- Знімний сітчастий кишеня підвішується до своду внутрішнього намету
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 128 см |
| Довжина | 228 см |
| Ширина | 205 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 099 ₴



