
Туристична тримісна двошарова палатка Terra Incognita Zeta 3 з тамбуром і двома входами, хаки
- В наявності
- Код: 1-4823081502418
6 702 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристична трисезонна двошарова палатка на 3 особи з тамбуром на два входи Terra Incognita Zeta 3 хаки
Універсальна та практична триособова палатка Terra Incognita Zeta 3 для трьох сезонів – це ідеальний варіант для любителів туризму та комфортного відпочинку на природі. Модель Terra Incognita Zeta 3 продумана до дрібниць, включаючи просторий тамбур, який підходить для розміщення кухні або багажу. Два входи забезпечують достатню вентиляцію для комфортного відпочинку у спекотний час року.
Ключові характеристики
- Призначення: Кемпінг, Пішохідні та гірські походи
- Кількість осіб: 3 – 4
- Зовнішній тент: 185T Поліестер 3000 мм
- Внутрішня палатка: 190T Поліестер
- Підлога: 150D Поліестер Оксфорд 5000 мм
- Каркас: скловолокно
- Кількість дуг: 3
- Кількість входів: 2
- Вага (без кілочків і упаковки): 4,18 кг
- Вага: 4,80 кг
- Розмір упаковки: 18 x 45 см
Докладні технічні дані
- Водонепроникність дна: 5000 мм вод. ст.
- Водонепроникність тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 110 см
- Довжина: 210 см
- Ширина: 205 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал тенту: Поліестер
- Сезон: Перехідний
- Тип виробу: Палатка - тент
- Форма: Полусфера
- Колір: Хаки
Палатка Terra Incognita Zeta 3 – це не лише надійний укриток, а й комфортне місце для відпочинку, завдяки продуманим деталям і якісним матеріалам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 4.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 205 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 702 ₴







