
Легка 2-місна палатка Turbat SHANTA 2 з алюмінієвими дугами та двома входами, для кемпінгу весна-осінь, 2350 г.
- В наявності
- Код: 1-012.005.0177
10 395 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка 2-х місна туристична палатка з алюмінієвими дугами на два входи з тамбурами Turbat SHANTA 2 sand
Shanta 2 - це оновлена двомісна палатка, ідеально підходяща для літніх та міжсезонних подорожей. Вона має просторий внутрішній простір і зручний доступ з двох боків завдяки хабовій конструкції дуг, що робить її відмінним вибором для активного відпочинку на природі.
Ключові характеристики
- Зручні входи з тамбурами
- Вмістимість: 2 особи
- Дюралюмінієвий хабовий каркас
- 8 кишень всередині палатки
- 8 алюмінієвих V-подібних кілочків
- 4 петлі з шнурівкою для сушіння одягу
- Чохол "буріто" для зручності упаковки
Подробиці технічних даних
- Сезон: Весна/Літо/Осінь
- Вмістимість: 2 особи
- Вага в повній комплектації: 2350 г
- Кількість входів: 2
- Каркас: Дюралюміній
- Розмір внутрішньої палатки: 210х125х105 см
- Зовнішній тент: 68D Polyester PU 3000 мм WR
- Внутрішня палатка: 68D Polyester BR
- Підлога: 68D Polyester 5000 мм
- Дуги: дюралюміній 8,5 мм
- В комплекті 8 кільців
- Розмір в упакованому вигляді: 48x15x15 см
- Вага: 2.3 кг
- Водостійкість дна: 5500 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 105 см
- Довжина: 210 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал тенту: Полиестер
- Призначення: Кемпінгові
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка
- Форма: Полусфера
- Колір: Бежевий
- Ширина: 125 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbat |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Бежевий |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 125 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 10 395 ₴





