Lifeventure кружка Silicone Ellipse Mug purple
- В наявності
- Код: 4-75734
396 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lifeventure Silicone Ellipse Mug — складаний туристичний кухоль із харчового силікону. Ідеальна для туристичних походів, пікніків, подорожей. Виготовлена з легких харчових матеріалів, які не містять токсичного бісфенолу-А. Гнучкі стінки із силікону та тверде нейлонове дно дають змогу скласти кухоль до плоскої форми, істотно зменшуючи об'єм у рюкзаку або сумці. У розкладеному стані кухоль чудово тримає стінки, навіть коли порожній. Постачаються в чотирьох кольорах, щоб було простіше розрізняти у великих компаніях.
Особливості:
- виготовлена з легкого та міцного пластику, не містить BPA
- жорстке нейлонове дно та гнучкі стінки із силікону
- підходить для використання в мікрохвильових печах і посудомийних машинах
- витримує температуру від -40 до 230 °C
- виготовлена у Великобританії
| Основні | |
|---|---|
| Блюдце | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 82 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Діаметр | 98 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Силікон |
| Об`єм | 350 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Призначення | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Термо |
| Тип ємності | Кружка |
| Ширина | 98 мм |
- Ціна: 396 ₴

