
Lifeventure сумка X-Pac Wash Holdall black
- В наявності
- Код: 4-64066
2 508 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lifeventure X-Pac Wash Holdall — компактна сумка-органайзер для умивальних речей, створена для подорожей, походів і кемпінгу. Обладнана одним великим відділенням із внутрішньою кишенею на блискавці та двома бічними кишенями для дрібниць. Ламінована тканина X-Pac® VX21 у поєднанні з вологозахисними блискавками надійно захищає вміст від вологи. Гачок для підвішування та знімне дзеркало забезпечують зручність використання в дорозі або кемпінгу.
Особливості:
- виготовлена з водонепроникної тканини X-Pac® VX21
- основне відділення з вологозахисною блискавкою
- три зовнішні й одна внутрішня кишеня на блискавці
- металевий гачок для підвішування
- текстильна ручка для перенесення
- у комплекті — знімне дзеркало
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 см |
| Глибина | 100 см |
| Ширина | 150 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 248 |
- Ціна: 2 508 ₴


