
Намет Hannah ARRANT 4 spring green / cloudy grey 2025
- В наявності
- Код: 1-10029324HHX
7 700 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Hannah ARRANT 4 spring green / cloudy grey 2025
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага намету, кг | Більше 4 кг |
| Місткість | Чотиримісна |
| Водостійкість дна, мм | 5000 |
| Водостійкість тенту, мм | 3000 |
| Дно намету | Армований поліетилен |
| Кількість входів | Один |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Матеріал дуг | Фіберглас |
| Матеріал каркасу (дуги) | Fiberglass - пластик |
| Наявність тамбура | Да |
| Розмір в упаковці | 22 x 45 см (см) |
| Розміри з тентом | 220 x 370 x 135 см |
| Сезонність | Весна, Літо, Осінь |
| Колір тенту | Зелений |
- Ціна: 7 700 ₴









