
Килимок самонадувний Hannah Double 5.0 Garden topiary
- В наявності
- Код: 8-10003276HHX
4 532 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самонадувальний килимок Hannah Double 5.0 з максимальним тепловим комфортом та комфортом для сну протягом 3 сезонів, внутрішня структура з пінополіуретану, розміщена у вертикальних проміжках з рівними інтервалами для довгострокового кемпінгу та альпіну стирання тканина покриття TPU, сумка для зберігання та ремонтний комплект. з подробицями.
Особливості:
- міцний зносостійкий матеріал верху
- Двоспальний
- Комфортна товщина 5 см
- Чохол та ремкомплект в наявності
- Компресійні гумки
Характеристики:
- Розмір: 198 x 130 x 5 cm (розкладений) / 24 x 65 см (складений)
- Вага: 3700 г
- У комплекті: ремонтний набір, компресійний чохол
- Матеріал: 75D polyester PVC coating
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3700 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 198 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 75D polyester PVC coating. |
- Ціна: 4 532 ₴



