
PLATYPUS Hoser 1.0L
- Немає в наявності
- Код: 6-07023
1 872 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Питна система PLATYPUS Hoser
Оригінальний резервуар для води від Platypus, що став класикою для беккантрі, Hoser™ - це надлегка, мінімалістична система гідратації, що забезпечує гідратацію завдяки універсальній та міцній конструкції, що робить її ідеальною для піших прогулянок та одноденних походів.
Особливості:
- Легко транспортується: вбудована петля для підвішування/перенесення дозволяє легко закріпити резервуар в рюкзаку або в іншому місці.
- Всі матеріали сертифіковані та не містять BPA, BPS і фталатів.
- Вбудовані іони срібла захищають резервуар від цвілі та бактерій.
- Сумісний із цілим рядом аксесуарів Platypus для різного застосування в будь-яких подорожах.
- Кліпса для фіксації трубки на плечовій лямці рюкзака.
- Розмір: 3 л - 18 х 42 см, 2 л - 15 х 40,5 см, 1,8 л - 17 х 29 см, 1 л - 13,5 х 29 см.
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Індикатор готовності | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Замок від дітей | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Комплектация | |
| Вакуумний насос (помпа) | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Размеры | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 13.5 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1 мл |
| Таймер | Ні |
| Тип | Фляга |
| Характеристики двигателя | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Об'єм ємності | 1 л |
| Характеристики духового шкафа | |
| Приготування на пару | Ні |
- Ціна: 1 872 ₴

